تولید یخچال صنعتی
خانه / بستنی ساز قیفی / قیمت بستنی ساز قیفی در بازار های داخلی و خارجی

قیمت بستنی ساز قیفی در بازار های داخلی و خارجی

ایا شما میخواهید در رابطه با قیمت بستنی ساز قیفی در بازار بدانید؟ آیا شما میخواد اطلاعاتی در رابطه با  قیمت دستگاه بستنی ساز، بدست آورید؟

شاید شما هم از آن دسته افرادی هستید که اعتقاد دارند با وجود برندهای مختلف بستنی، شکل‌ها و طعم‌های متنوع و خوشمزه و زیبای موجود در بازار، اصلا نیازی نیست که خود را در دردسر بیاندازیم و دستگاه بستنی ساز بخریم. خب، این گفته تا حدی هم درست است اما این نکات را هم درنظر بگیرید که؛ با وجود یک دستگاه بستنی‌ ساز در منزل می‌توانید هر طعم و مزه‌ای که در نظر دارید به بستنی بدل کنید.

قیمت بستنی ساز قیفی در بازار های داخلی و خارجی

ارائه کننده بهترین برند بستنی ساز قیفی

ارائه کننده بهترین برند بستنی ساز قیفیدستگاه‌های یخ و نمکی از نمونه‌های بسیار قدیمی دستگاه‌های بستنی‌ساز هستند. و ارائه کننده بهترین برند بستنی ساز قیفی هستند اما هنوز هم در میان برخی از مردم طرفدار دارند. ساختار این سبک از بستنی سازها بسیار ساده است؛ یک سطل با یک دسته در قسمت بالای آن. این نوع از دستگاه‌های بستنی ساز معمولا از مدل‌های جدید بستنی ساز، بسیار ارزان‌تر هستند اما کار با آنها کمی دشوارتر است و به مدت زمان بیشتری هم برای تهیه بستنی نیاز خواهید داشت.

برای آب شدن یخی که در بستنی‌ ساز ریخته می‌شود نیاز به مقادیری نمک وجود دارد و به همین خاطر به این نوع دستگاه، بستنی ساز یخ و نمکی گفته می‌شود. دستگاه های بستنی ساز قیفی تک فاز عموما به عنوان پر فروش ترین دستگاه بستنی ساز در خاورمیانه می باشد. یکی از ویژگی های دستگاه های بستنی ساز تک فاز میزان بهره بری بالا از انرژی و پایین بودن مصرف برق این نوع دستگاه ها می باشد که بسیار با صرفه در صنعت صنایع غذایی و میزان مصرف برق مشترکان صنف آبمیوه و بستنی می باشد.

نکات مهم در خرید بستنی ساز قیفی اورجینال

نکات مهم در خرید بستنی ساز قیفی اورجینالنکات مهم در خرید بستی ساز قیفی اورجینال عبارتند از:

۱. سهولت کار کردن با دستگاه:  باید بدانید که فرایند درست کردن بستنی با  استفاده از دستگاه‌های مختلف یکسان نیست. کار کردن با بستنی ساز کمپرسوردار از گزینه‌های دیگر بسیار ساده‌تر است. بعضی از افراد ترجیح می‌دهند با صرف هزینه‌ بیشتر در ساختن بستنی راحتی بیشتری داشته باشند و به سراغ بستنی ساز گران کمپرسوردار می‌روند.

۲-ظرفیت و بزرگی دستگاه: باید بدانید که قرار است، چه حجم و مقدار از بستنی را آماده کنید. مثلا اگر فرپش زیادی داریدو قصد دارید برای تعداد زیادی از افراد بستنی درست کنید، توجه به اندازه دستگاه هم مهم می‌شود.

۳-ترکیب و انسجام بستنی: یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید قبل از خرید بستنی ساز بدانید، شکل نهایی و ترکیب اصلی بستنی است. شما باید بدانید که نهایتا، بستنی و دسری که دستگاه تحویل‌تان می‌دهد به چه شکل و کیفیت است.

تولید دستگاه بستنی ساز با مدرن ترین دستگاه ها

تولید دستگاه بستنی ساز با مدرن ترین دستگاه ها

 امروزه در کارخانه های مختلف در سراسر جهان و همه کشور ها دستگاه های بستنی ساز با انواع مدرن ترین دستگاه ها ساخته میشوند،  که نیاز خود را در تولید بستنی کامل تامین می کنند.

فروش بستنی ساز قیفی با ضمانت یکساله

فروش بستنی ساز قیفی با ضمانت یکسالهآیا شما میخواهید در رابطه با ارزانترین دستگاه بستنی ساز موجود، دستگاه بار سفت کن، کارخانه دستگاه بستنی، و فیمت بستنی ساز بدست آورید؟!

امروزه استفاده از دستگاه های بستنی ساز قیفی بسیار زیاد اشده است، مردم تقاضای زیادی برای خرید و مصرف بستنی دارند، همین امر باعث شده است که تولید و فروش دستگاه بستنی ساز قیفی افزایش پیدا کنند.

شرکت ها و کارخانه های زیادی در ایران و سراسر جهان امروزه در صدد تولید دستگاه بستنی ساز قیفی بر امده اند، و بسیاری از انها هم در این زمینه بسیار موفق عمل کرده اند و دستگاه های بستنی ساز قیفی با کیفیت بسیار بالایی تولید کرده اند؛ برای خرید بستنی ساز قیفی با ضمانت یکساله  از بین شرکت ها و کارخانه ها شما میتوانید به سایت های مختلف مراجعه کنید و یا به نمایندگی های فروش این محصولات در سراسر کشور مراجعه نمایید‌.

جدید ترین برند های ارائه شده از بستنی ساز در جهان

جدید ترین برند های ارائه شده از بستنی ساز در جهانیکی از انواع دستگاه بستنی ساز جدید، دستگاه بستنی ساز رومیزی میباشد که در انواع خارجی موجود میباشد و تولیدات داخلی از این نمونه تولید نمیکنند و برای کافی شاپ ها بسیار مناسب است. قیمت دستگاه بستنی قیفی ایتالیایی و ژاپنی و دیگر کشور ها که در تولید این دستگاه سرآمدند، به سایز و برند آنها بسیار مربوط میباشد و همچنین به قیمت ارز که به دلیل وارداتی بودن آن و همچنین برای خرید این مدل باید از دلار و یکی از پول های خارجی دیگر استفاده کرد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی پارسا شریف
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124865423
شماره ثابت: 02177279723
آدرس کانال: FERIZANSANAT@
پست الکترونیکی: info@sanatiyakhchal.ir

مطلب پیشنهادی

بازار بستنی ساز قیفی در عمده فروشی ها

بازار بستنی ساز قیفی فروش عمده از رونق بسیار زیادی برخوردار است؛ زیرا معمولا افراد بر این موضوع واقفند که از این طریق می توانند انواع این کالاها را با قیمت مناس

پاسخی بگذارید